1/08/2015

Barbara Casasola & Jamie Bochert

Barbara Casasola to projektantka, na którą warto zwrócić uwagę. Pierwszy pokaz jej kolekcji miał miejsce zaledwie rok temu podczas London Fashion Week, a już zdążyła być uznana za jedno z najbardziej interesujących odkryć świata mody. Jej ostatnia kolekcja na sezon wiosna 2015 zrobiła na mnie duże wrażenie. Jest niezwykle prosta, kobieca i sprawia wrażenie swobodnej.

 

 

 Casasola po raz pierwszy zwróciła moją uwagę, gdy zrealizowała interesujący projekt video, zatrudniając do niego jedną z najbardziej oryginalnych ikon świata modelingu - Jamie Bochert. Film możecie obejrzeć tutaj.

Jamie to niezaprzeczalnie jedna z moich ulubionych modelek. Jej budząca kontrowersje, niepokojąca uroda idzie w parze z nieprzeciętną osobowością. Modeling jest dla niej tylko odskocznią, tak naprawdę koncentruje się głównie na muzyce - ma swój band Francis Wolf. Próbkę jej twórczości możecie usłyszeć tutaj. Jej partnerem jest aktor Michael Pitt, a kumpelą Patti Smith, która sama wyznała, że Jamie to jej młodsza wersja.
5 comments:

 1. 3 i 4 zestaw będzie mi się chyba śnił po nocach <3 pragnę

  ReplyDelete
 2. jak rozpatrujesz uwzniośloną zwyczajnosc? nie mowie o modzie, ogolnie o czlowieku i jego zyciu.

  ReplyDelete
 3. Ada,lubisz Bukowskiego?

  ReplyDelete
 4. nie wiem czy interesuje Cię sztuka transgeniczna, bioart i takie rzeczy ale polecam (jeśli nie znasz) projekt Kac'a:
  http://www.ekac.org/nat.hist.enig.html
  :)
  dzięki Tobie zacznę poszukiwać muzycznych dokonań tej pięknej pani, bo znałam ją tylko jako modelkę!

  ReplyDelete